|
Szkoły w całej Polsce mają ponownie wyjątkową okazję, aby zdobywać cenne nagrody i sadzonki drzew, biorąc udział w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji zbiórki zużytego oleju spożywczego poprzez Olejomaty. Dzięki tej inicjatywie uczniowie oraz nauczyciele mogą aktywnie angażować się w działania proekologiczne i jednocześnie wspierać swoją placówkę edukacyjną. II edycja akcji trwa do 15 czerwca.
|